Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

24 czerwiec 2017

Wyniki 6. Turnieju pamięci Poznańskiego Czerwca 1956 - relacja na żywo!

Trwa 6. Turniej pamięci Poznańskiego Czerwca 1956. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo. 
 
 
TERMINARZ 6. TURNIEJU PAMIĘCI POZNAŃSKIEGO CZERWCA 1956

FAZA GRUPOWA

GRUPA A 

RATAJSCY FANATYCY - PCB ANTONINEK 0:3 (Czysz 2, Rafiński)
MMP - FC FABIANOWO 0:0
RAPID POZNAŃ - PCB ANTONINEK 2:0 (Targowski 2)
RATAJSCY FANATYCY - MMP 0:1 (Banaszkiewicz)

FC FABIANOWO - 
RAPID POZNAŃ 0:2 (Bednarski, Maćkowski)
PCB ANTONINEK - MMP 2:0 (Brzozowski, Sobik)
RATAJSCY FANATYCY - 
RAPID POZNAŃ 1:5 (Bogacki-Bednarski 3,Maćkowski,Targowski )
FC FABIANOWO - PCB ANTONINEK 0:5 (Sobik,Czysz,Winiarski,Błażejewski,Rafiński)
MMP - 
RAPID POZNAŃ 0:2 ( Bednarski,Molewski)
RATAJSCY FANATYCY - FC FABIANOWO 0:4 (Barłóg,Kubczyk 2,D.Babiński)

TABELA GRUPY A

 

Lp.

 

Nazwa drużyny

 

Mecze

 

Punkty

 

Bramki

 

1.

 

RAPID POZNAŃ

 

4

 

12

 

11:1

 

2.

 

PCB ANTONINEK

 

4

 

9

 

10:2

 

3.

 

FC FABIANOWO

 

4

 

4

 

4:7

 

4.

 

MMP

 

4

 

4

 

1:4

 

5.

 

RATAJE

 

4

 

0

 

5:9

GRUPA B 

ŻÓŁWIE NINJA - SNEAKERS BY DISTANCE 4:0 (Nowak, Antkowiak, Rembalski, Walter)
POCZTOWE KRWINKI - GPR 3:0 (Szykowny, Marcinkowski 2)
KLUB CZEKOLADA POZNAŃ - SNEAKERS BY DISTANCE 0:3 (walkower)
ŻÓŁWIE NINJA - POCZTOWE KRWINKI 3:2 (Nickel 2, Rembalski - Olesik, Marcinkowski )
 
GPR - KLUB CZEKOLADA POZNAŃ 3:0 (walkower)
SNEAKERS BY DISTANCE - POCZTOWE KRWINKI 2:1 (Barabasz, Siekierski- D.Majchrowski)
ŻÓŁWIE NINJA - KLUB CZEKOLADA POZNAŃ 3:0 (walkower)
GPR - SNEAKERS BY DISTANCE 0:3 (Benski, Barabasz 2) 
POCZTOWE KRWINKI - KLUB CZEKOLADA POZNAŃ 3:0 (walkower)
ŻÓŁWIE NINJA - GPR 3:1 (Nichel, Nowak, Antkowiak- Godurkiewicz)

TABELA GRUPY B

Lp.

 

 Nazwa drużyny

 

 Mecze

 

 Punkty

 

 Bramki

 

1.

 

ŻÓŁWIE NINJA

 

 4

 

 12

 

 13:3

 

2.

 

SNEAKERS BY DISTANCE

 

 4

 

 9

 

 8:5

 

 3.

 

POCZTOWE KRWINKI

 

 4

 

 6

 

 9:5

 

4.

GPR

 

4

 

3

 

 4:9

 

5.

 

KLUB CZEKOLADA POZNAŃ

 

4

 

-4

 0:12

GRUPA C 

GREEN SPEED EXPRESS - LOS BLANCOS 1:4 (Synowiec - Wasiak 2, Filipiak, Wieczorek)
LOGO PRINT - POZNANIACY 2:2 ( P.Makowski 2-Okonowski,Poniatowski)
POZNANIACY - GREEN SPEED EXPRESS 8:1 (Wojtalik 2, Górny 3, Okonowski 2, Strzódka - Synowiec )
 
LOS BLANCOS - LOGO PRINT 0:3 (Niedźwiedzki 2, Pawlaczyk)

LOS BLANCOS - POZNANIACY 0:4 (Górny 2, Wojtalik, samobójcza)
GREEN SPEED EXPRESS - LOGO PRINT 1:6 (Kowalski- S.Makowski 2, P.Makowski 2, Niedźwiedzki, J.Makowski)

TABELA GRUPY C

 Lp.

 Nazwa drużyny

 Mecze

 Punkty

 Bramki

1.

POZNANIACY

 3

7

14:3

2.

LOGO PRINT

 3

7

11:3

3.

LOS BLANCOS

 3

3

4:8

4.

GREEN SPEED EXPRESS

3

0

3:18

FAZA PUCHAROWA 

1/8 FINAŁU

FC FABIANOWO - LOS BLANCOS 0:0 ( 2:1 karne )

1/4 FINAŁU

PCB ANTONINEK – SNEAKERS BY DISTANCE 2:1 (Czysz,Brzozowski-Benski)
RAPID POZNAŃ – LOGO PRINT 2:4 (Molewski,Bednarski-J.Makowski,P.Makowski 2,Pawlaczyk)
ŻÓŁWIE NINJA – FC FABIANOWO 4:0 (Rembalski,Antkowiak,Nowak 2)
POZNANIACY – POCZTOWE KRWINKI 1:0 (Górny)

1/2 FINAŁU

PCB ANTONINEK - POZNANIACY 0:2 ( Górny,Okonowski ) 
LOGO PRINT - ŻÓŁWIE NINJA 3:1 ( Siejek,J.Makowski,S.Makowski-Nowak)

MECZ O 3. MIEJSCE 

PCB ANTONINEK– ŻÓŁWIE NINJA 1:3 (Czysz - Nowak 2, Antkowiak) 

FINAŁ 

POZNANIACY – LOGO PRINT 4:2 (Górny 2, Bocheński, Okonowski - Pawlaczyk 2)

Pokaż wiadomości