Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic
Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
ZAMKNIJ BOXA Z WYNIKAMI
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 1. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 2. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 3. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: SATURN FITNESS PUCHAR WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: SUPERPUCHAR WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR WIARY LECHA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: BARAŻ O 1. WL LIGĘ
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: e-WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: FINAL FOUR PUCHARU e-WL LIGI / 3. edycja
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR e-WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
ZAŁADUJ WIĘCEJ DANYCH

Statystyki

Image video hosting by TinyPic

Image video hosting by TinyPic

stat4u    

Klasyfikacje

1 Midel 6 16 29:12
2 Poznaniacy 7 15 27:17
3 E W 5 12 28:15
4 Remo 6 9 20:21
5 SSL Grant 5 4 15:24
6 Zmarnowane Talenty 7 3 22:40
7 Pobiedziki 6 1 19:31
Grupa 1
1 Oni 6 16 26:9
2 sklepzzegarkami.pl 7 15 35:24
3 Curtis Health Caps 6 13 23:14
4 KS Junikowo 6 13 28:21
5 ZMK 6 10 22:15
6 LED Lighting Team 6 10 21:20
7 Gietewu 7 10 21:29
8 FSC Braga 8 9 45:30
9 W13 6 5 19:28
10 Exact 7 2 16:45
11 Tornado Ognik 7 0 18:39
Grupa 2
1 Atletico Blumarina 7 18 35:14
2 Fabryka Burgerów 6 18 28:11
3 Fajerwerkowo.pl 6 12 34:26
4 Poznańskie Orły 7 12 26:22
5 kolorujeMY 7 12 25:21
6 Szturmowcy 7 12 22:25
7 Volkswagen-Odlewnia 7 5 19:23
8 Gold FC 7 4 22:32
9 Zopan 8 4 12:33
10 ICPen 6 2 15:31
Grupa 1
1 Mechaniczna Pomarańcza 7 21 48:16
2 Białe Krwinki 8 16 39:32
3 FC Makalakos 9 15 36:31
4 Spiski Team 7 15 19:19
5 Avengers 6 14 33:17
6 Winiary FC 7 12 24:21
7 Wiara 7 10 29:24
8 PCB 7 10 19:16
9 Koleje Wielkopolskie 9 7 25:42
10 PWW Banda 7 6 18:31
11 Green Speed Express 9 3 22:49
12 Africana FC 9 1 15:29
Grupa 2
1 Dentes Stomatologia 7 21 42:4
2 Everybody Winogrady 6 18 44:18
3 W M 6 18 31:15
4 Zielone DNA 9 16 43:25
5 Szturmowcy II 8 13 20:17
6 Bergerat Monnoyeur 7 12 36:20
7 Lechita.net 7 11 28:18
8 Stoczniowiec 8 9 32:30
9 PSP 7 8 30:40
10 Archiwum X 7 5 33:38
11 Pocztowe Krwinki 7 4 26:35
12 Fresh Cargo 8 1 20:49
13 SHP Torpeda Koninko 7 -1 7:83
1 e-THC Łazarz 0 0 0:0
2 e-RF'08 0 0 0:0
3 e-OPL Team 0 0 0:0
4 e-FC Štilić 0 0 0:0
5 e-FC Galary 0 0 0:0
6 e-FC Borusa 0 0 0:0
7 e-DWL 0 0 0:0
8 e-CSM 0 0 0:0
9 e-Białe Rataje 0 0 0:0
10 e-Sparta Pyry 0 0 0:0

TOP 10 typerów

LP Użytkownik PTS
1 bamboleo 87(64%)
Zobacz więcej!

Organizator rozgrywek