Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic

Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic Image video hosting by TinyPic
ZAMKNIJ BOXA Z WYNIKAMI
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 1. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 2. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: 3. WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: SUPERPUCHAR WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR WIARY LECHA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: BARAŻE
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: e-WL LIGA
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: PUCHAR e-WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
  • WYNIKI SPOTKAŃ
  • Liga: SUPERPUCHAR e-WL LIGI
  • ZAPOWIEDZI SPOTKAŃ
ZAŁADUJ WIĘCEJ DANYCH

Statystyki

Image video hosting by TinyPic

Image video hosting by TinyPic

Image video hosting by TinyPic

stat4u    

Klasyfikacje

1 E W 7 21 34:14
2 Seagulls United 6 18 39:22
3 Poznaniacy 8 15 37:16
4 Midel 6 10 27:15
5 SSL Grant 5 5 15:21
6 OPL Team 6 4 26:31
7 Dentes Stomatologia 5 4 11:17
8 Atletico Blumarina 6 4 20:34
9 Pobiedziki 5 3 7:20
10 KS Junikowo 6 3 14:40
Grupa 1
1 Fyrtel Północ 7 19 40:21
2 mateco Grunwald 6 18 52:15
3 Zmarnowane Talenty 6 12 32:20
4 LED Lighting Team 6 12 19:30
5 KolorujeMY 8 10 25:30
6 FSC Braga 6 9 22:16
7 Tornado Ognik 7 9 34:33
8 Fajerwerkowo.pl 7 7 21:20
9 CSM 5 7 16:17
10 Amber Gold 6 3 20:35
11 Pocztowe Krwinki 8 0 15:59
Grupa 2
1 Tajfun 8 19 43:15
2 FC Ślusarze 8 19 42:23
3 Oni 7 14 21:15
4 sklepzzegarkami.pl 8 10 27:30
5 Volkswagen-Odlewnia 7 10 17:25
6 2KS 6 9 19:22
7 Fabryka Burgerów 6 7 22:21
8 PCB Antoninek 6 6 15:18
9 Gietewu 7 6 15:29
10 Lechita.net 7 5 17:33
11 Szturmowcy 6 4 17:24
Grupa 1
1 TBS Squad 8 21 42:20
2 Stoczniowiec 8 17 27:18
3 Białe Krwinki 7 16 30:14
4 Africana FC 7 14 21:17
5 CSM II Fresh Cargo 6 8 19:20
6 Szturmowcy II 7 7 23:23
7 PIMR 7 7 22:28
8 Archiwum X 5 6 19:20
9 Green Speed Express 6 4 16:28
10 W13 7 2 12:30
11 Curtis Health Caps 6 1 15:28
Grupa 2
1 Zopan 8 19 24:12
2 Poznańskie Orły 7 16 44:13
3 Spiski Team 8 16 31:17
4 Remo 7 15 37:19
5 HelloSport.pl 7 13 21:19
6 ICPen 8 9 21:31
7 Koleje Wielkopolskie 7 7 16:18
8 Hetmania 7 6 18:46
9 MMP 7 5 19:36
10 W M 5 3 11:19
11 GRC Semper Fidelis 7 3 17:29
1 e-FC Galary 4 9 10:5
2 e-CSM 4 7 8:8
3 e-LED Lighting Team 4 6 5:3
4 e-Białe Rataje 4 1 1:8
5 e-OPL Team 0 0 0:0
6 e-FC Štilić 0 0 0:0
7 e-DWL 0 0 0:0
8 ??? 0 0 0:0
9 ??? 0 0 0:0
10 ??? 0 0 0:0
11 ??? 0 0 0:0
12 ??? 0 0 0:0
13 ??? 0 0 0:0
14 e-Pobiedziki 0 0 0:0

TOP 10 typerów

LP Użytkownik PTS
1 bamboleo 101(61%)
2 wachi 50(60%)
Zobacz więcej!

Organizator rozgrywek